Συνελήφθη, χθες (13-05-2016) το μεσημέρι στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίκυκλης Αστυνόμευσης (ΔΙ.ΑΣ.) Τρικάλων, ένας 42χρονος ημεδαπός, διότι κατά τον έλεγχο βρέθηκε στην κατοχή του και κατασχέθηκε μία χάρτινη συσκευασία με μικροποσότητα βουπρενορφίνης.
Δες επίσης
Σύλληψη φυγόποινου στην Καλαμπάκα
Συνελήφθη, χθες (25-07-2024) το πρωί στην Καλαμπάκα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μετεώρων, -1- ημεδαπός ...