Η Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων της Περιφέρειας Θεσσαλίας, στα πλαίσια των εκδηλώσεων «Τσιτσάνεια 2015», παρουσιάζει τη μουσική παράσταση «Τα λαϊκά της μεγάλης οθόνης». Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί αυτή την Πέμπτη 3 Σεπτεμβρίου 2015 και ώρα εννέα το βράδυ στον Μύλο Ματσόπουλου. Συμμετέχουν η Ορχήστρα «Βασίλης Τσιτσάνης» με το Δημήτρη Μπάση και τη Ζωή Παπαδοπούλου. Η είσοδος για το κοινό είναι ελεύθερη.
Δες επίσης
Σύλληψη φυγόποινου στην Καλαμπάκα
Συνελήφθη, χθες (25-07-2024) το πρωί στην Καλαμπάκα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μετεώρων, -1- ημεδαπός ...