Στο προαύλιο της Βουλής μπήκαν μέλη του Ρουβίκωνα το μεσημέρι της Κυριακής (31/3), σημαίνοντας συναγερμό. Σύμφωνα με πληροφορίες, 20 άτομα μπήκαν από την πλαϊνή είσοδο στη Βουλή και σήκωσαν πανό για τα Τέμπη που έγραφε: «Η οργή δεν μπαζώνεται».
Στο προαύλιο της Βουλής μπήκαν μέλη του Ρουβίκωνα το μεσημέρι της Κυριακής (31/3), σημαίνοντας συναγερμό. Σύμφωνα με πληροφορίες, 20 άτομα μπήκαν από την πλαϊνή είσοδο στη Βουλή και σήκωσαν πανό για τα Τέμπη που έγραφε: «Η οργή δεν μπαζώνεται».
Ένα ακόμη περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας έρχεται στο φως στη Θεσσαλονίκη με έναν 37χρονο να ξυλοφορτώνει τη σύντροφό του επειδή ...