Την εφαρμογή του πενθημέρου λειτουργίας των εμπορικών καταστημάτων για τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο αποφάσισε η γενική συνέλευση του Εμπορικού Συλλόγου Τρικάλων η οποία παργματοποιήθηκε χθες με πολύ μικρή συμμετοχή στο Επιμελητήριο.
Σύμφωνα με την απόφαση πρόταση του Εμπορικού Συλλόγου η εφαρμογή του πενθημέρου θα ξεκινήσει από το πρώτο Σάββατο του Ιουλίου στις 2 δηλαδή του μήνα και θα λήξει το τελευταίο Σάββατο του Αυγο΄συτπου και συγκεκριμένα 27 του μήνα
Δες επίσης
Σύλληψη φυγόποινου στην Καλαμπάκα
Συνελήφθη, χθες (25-07-2024) το πρωί στην Καλαμπάκα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μετεώρων, -1- ημεδαπός ...