Στα πλαίσια της πολιτικής δραστηριότητας του ΚΚΕ, αντιπροσωπεία της Τομεακής Επιτροπής Τρικάλων με επικεφαλής τον βουλευτή του Κόμματος Γιώργο Λαμπρούλη , θα πραγματοποιήσει επίσκεψη-περιοδεία στο κέντρο φιλοξενίας προσφύγων Τρικάλων που λειτουργεί στον χώρο του πρώην σούπερ μάρκετ Ατλάντικ, αύριο Τρίτη 23 Αυγούστου στις 11πμ.
trikaladay.gr / Τοπικά / Επίσκεψη του βουλευτή του ΚΚΕ Γ. Λαμπρούλη στο κέντρο φιλοξενίας προσφύγων στα Τρίκαλα
Δες επίσης
Σύλληψη φυγόποινου στην Καλαμπάκα
Συνελήφθη, χθες (25-07-2024) το πρωί στην Καλαμπάκα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μετεώρων, -1- ημεδαπός ...