Συμπτύσσονται λόγω καιρού οι εκδηλώσεις για το Τρικαλινό Παζάρι. Η βροχή της Δευτέρας και η γενικότερη κακοκαιρία, οδήγησε σε διπλή εκδήλωση την Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου.
Συγκεκριμένα, στις 20:30 θα εμφανιστεί ο Χορευτικός Σύλλογος ΕΛΟΚ Μ. Καλυβίων, ενώ αμέσως μετά, στον ίδιο χώρο των ψητοπωλείων, θα στηθεί μεγάλη ρεμπέτικη γιορτή, με τη Ρεμπέτικη ορχήστρα της «Κληματαριάς».
Δες επίσης
Σύλληψη φυγόποινου στην Καλαμπάκα
Συνελήφθη, χθες (25-07-2024) το πρωί στην Καλαμπάκα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μετεώρων, -1- ημεδαπός ...