Συνελήφθη, χθες (12-04-2016) το μεσημέρι στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Τρικάλων, μία 36χρονη αλλοδαπή, υπήκοος Ουκρανίας, διότι εκκρεμεί σε βάρος της απόφαση του Τριμελούς Πλημμελειοδικείου Αθηνών με ποινή φυλάκισης δύο ετών, για παραβίαση αναστολής.
Δες επίσης
Σύλληψη φυγόποινου στην Καλαμπάκα
Συνελήφθη, χθες (25-07-2024) το πρωί στην Καλαμπάκα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μετεώρων, -1- ημεδαπός ...