Συνελήφθη, χθες (23-09-2015) το πρωί στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίκυκλης Αστυνόμευσης (ΔΙ.ΑΣ.) Τρικάλων, ένας 41χρονος ημεδαπός, διότι αφαίρεσε από ταμιακή μηχανή παντοπωλείου το χρηματικό ποσό των (20) ευρώ. Το αφαιρεθέν χρηματικό ποσό κατασχέθηκε και αποδόθηκε στην νόμιμο δικαιούχο.
Δες επίσης
Σύλληψη φυγόποινου στην Καλαμπάκα
Συνελήφθη, χθες (25-07-2024) το πρωί στην Καλαμπάκα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μετεώρων, -1- ημεδαπός ...