Ο Σύλλογος Κρητών Ν. Τρικάλων “Ο ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ” ανακοινώνει ότι ξεκινούν τμήματα εκμάθησης κρητικών χορών σε χώρο του 33ου Δημ. Σχολείου Τρικάλων(Ματαραγκιώτου & Ελληνικού Στρατού – περιοχή πρώην Ταξιαρχίας)) κάθε Τετάρτη και Παρασκευή. Σας περιμένουμε!! Για πληροφοριες , εγγραφές κάθε Τετάρτη και Παρασκευή από 19.00 έως 21.00 Τηλ. Επικοινωνίας 6948370909 Κωνσταντίνος Οικονόμου
Δες επίσης
Σύλληψη φυγόποινου στην Καλαμπάκα
Συνελήφθη, χθες (25-07-2024) το πρωί στην Καλαμπάκα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μετεώρων, -1- ημεδαπός ...