Ο Λάκης Λαζόπουλος αποφάσισε να περάσει το φετινό Πάσχα στις Μηλιές, στο Πήλιο.
Στην παρέα του βρέθηκαν μεταξύ άλλων, πολλοί καλλιτέχνες και φίλοι του, όπως η Μαρία Καβογιάννη, η Ευγενία Σαμαρά, η Βίκυ Σταυροπούλου, ο Μιχαήλ Ταμπακάκης, η Σάντυ Χατζηιωάννου, ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης, η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη και ο Κωνσταντίνος Δέδες.
Μαζί, απόλαυσαν το Πάσχα και έκαναν Ανάσταση, ανεβάζοντας φωτογραφίες από τις διακοπές τους στο Instagram.
Δείτε τις φωτογραφίες
![unnamed__5_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-04-16/unnamed__5_.jpg)
![unnamed__4_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-04-16/unnamed__4_.jpg)
![unnamed__3_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-04-16/unnamed__3_.jpg)
![unnamed__2___1_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-04-16/unnamed__2___1_.jpg)
magnesianews.gr