Την αγορά της Καλαμπάκας και δημόσιες υπηρεσίες επισκέφθηκε ο πρ. Νομάρχης και Βουλευτής Ηλίας Βλαχογιάννης,στα πλαίσια των επαφών του με τους πολίτες.
Ο πρ.Νομάρχης αντάλλαξε ευχές με καταστηματάρχες,υπαλλήλους και πολίτες, συζήτησε μαζί τους για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν και ευχήθηκε ΥΓΕΙΑ και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τον καινούργιο χρόνο .
Δες επίσης
Σύλληψη φυγόποινου στην Καλαμπάκα
Συνελήφθη, χθες (25-07-2024) το πρωί στην Καλαμπάκα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μετεώρων, -1- ημεδαπός ...